Długo wyczekiwany plac zabaw

Długo wyczekiwany plac zabaw

Pierwszym celem obecnego etapu jest: budowa i wyposażenie placu zabaw.

Już teraz z przeogromną radością chciałyśmy się podzielić wiadomością, że właśnie ten etap udało się zrealizować. W ostatnich dniach na terenie przy przedszkolnym powstał wytęskniony i upragniony plac zabaw dla naszych maluchów. A to wszystko zostało wykonane dzięki wsparciu naszych Darczyńców, za które składamy w imieniu własnym, a przede wszystkim naszych dzieci serdeczne Bóg zapłać.

Zamieszczamy kilka ujęć uśmiechniętego przedszkolaka, który miał już okazję doświadczyć zabawy na różnych urządzeniach.

Jeszcze raz dziękujemy Drogim Przyjaciołom za zrobienie małego kroku dla dzieci. Ten plac będzie służył im na kolejne lata i przyszłe pokolenia. Akurat wiosna się zaczęła, więc przedszkolaki będą mogły bawić się na świeżym powietrzu.

Jak każdemu dziecku daje im to wiele uśmiechu na twarzy.