Dziękujemy i prosimy…

Dziękujemy i prosimy…

Drogi Przyjacielu!

Niedawno dzieliłyśmy się ogromną radością wynikającą z otwarcia zgodnie z planem przedszkola – w roku 100-tnej rocznicy urodzin naszego Papieża Rodaka Jana Pawła II. Nadal jesteśmy przepełnione szczęściem, bo zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważne jest pochylenie się nad młodym pokoleniem i pomoc w jego wartościowym wychowaniu.

W naszym Mikołajkowym przedszkolu dzieci spędzają większą część dnia. To właśnie w tym czasie dokonuje się kształtowanie dobra, piękna, miłości oraz szacunku w ich maleńkich sercach. Nasza kadra nauczycielska dokłada wszelkich starań, aby przekazać naszym przedszkolakom jak najlepsze wartości.

Nie będziemy ukrywać, że obecnie oprócz radości nasze serca przepełnia również troska i zmartwienie.

Jaki jest tego powód?
Kłopot wynika z konieczności spłacenia ogromnego zadłużenia.
Skąd się ono wzięło?
Otóż wielu wykonawców zrealizowało swoje prace bez zapłaty w terminie. Zdawali sobie sprawę, że nie mamy wystarczających środków finansowych  i nie jesteśmy w stanie opłacić wszystkich zobowiązań. Ich wspaniałe i dobre serca chciały nam pomóc dokończyć piękne dzieło budowy przedszkola i jego wyposażenia, aby pierwsze dzieci już we wrześniu mogły przekroczyć jego próg. I tak też się stało. Niestety tygodnie, a nawet miesiące mijają, a my nie mamy z czego zapłacić tego potężnego zadłużenia.

Przez ostatnie lata mogłyśmy liczyć na pomoc i wsparcie naszych wspaniałych Darczyńców. Wierzymy i gorąco ufamy, że również tym razem pochylicie się nad naszymi potrzebami i nie pozostawicie nas bez wsparcia.

Już teraz z serca dziękujemy za każdą wpłatę, bez której nie osiągnęłybyśmy zaplanowanego celu.

Ośmielamy się prosić Ciebie Drogi Przyjacielu o DAR SERCA ❤️❤️❤️