Rozpoczynamy z Bożym błogosławieństwem

Rozpoczynamy z Bożym błogosławieństwem

 

23 września br. w gronie zaprzyjaźnionych Kapłanów, Wykonawców, Kadry naszego przedszkola oraz Sióstr Benedyktynek odbyło się modlitewne spotkanie rozpoczynające działalność edukacyjną - katolickiego przedszkola im. św. Jana Pawła II na benedyktyńskim wzgórzu.

Modlitwie dziękczynnej i błagalnej przewodniczył  ks. Prałat Marian Bocho - Proboszcz naszej Parafii.

Na początku Przeorysza klasztoru s. Barbara Dendor OSB  podziękowała wszystkim za przybycie i za wszelkie oznaki wsparcia duchowego i materialnego w realizacji tego niełatwego projektu. Dziękowała Panu Boga za szczęśliwe ukończenie tego dzieła oraz wszystkim wykonawcom, pracownikom i ofiarnym darczyńcom za wszelaką pomoc.

Na zakończenie Ks. Proboszcz udzielił wszystkim obecnym błogosławieństwa.

TUTAJ kilka zdjęć