Finał „Kilometrów Dobra”

Finał „Kilometrów Dobra”

Wielki Finał „Kilometrów Dobra” odbył się na jarosławskim Rynku 31 maja 2015 r. W tym dniu zakończyła się II ogólnopolska kampania „Kilometry Dobra”.

Był to wyjątkowy czas, kiedy to wspólnie układaliśmy monety jednozłotowe i z pozostałymi 29 organizacjami w Polsce próbowaliśmy pobić Rekord Guinnessa.

Do Finału zmierzaliśmy małymi kroczkami, spotykając po drodze życzliwych ludzi, którzy nam pomagali.

Dziękujemy wszystkim wspaniałym Darczyńcom: Władzom miasta, Mieszkańcom miasta i okolic, oraz tym, którzy pomagali na odległość za wielkie serce i pomoc w akcji. Dziękujemy także maluszkom, które na końcu pomagały nam w układaniu monet.

Nasz wynik po ułożeniu wszystkich monet to: 217 633,76 zł, czyli 5 kilometrów!!! Zajęliśmy I miejsce i pobiliśmy rekord Polski. Taka właśnie kwota przejdzie na cele charytatywne czyli zostanie przeznaczona na remont budynku przeznaczonego na przedszkole. Jest to kolejny krok uczyniony w kierunku powstania katolickiego przedszkola. Kwota jaką udało się uzbierać dzięki wspaniałym Darczyńcom jest tylko niewielką cząstką tego, co potrzeba, aby remont mógł zostać przeprowadzony.

Także działamy dalej, bo jeszcze daleka droga przed nami….

Więcej informacji na temat dalszych działań podamy w najbliższym czasie.

Wszystkim, którzy wspierali nas i czynnie działali podczas całej kampanii serdecznie dziękujemy!

Wspaniały wynik naszej kampanii "Kilometrów Dobra" to Wasza zasługa!

Udzielone dobro niech wraca do Was każdego dnia!

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z finału.