Prace przy fundamentach EN

Obecnie nasi pracownicy zajmują się fundamentami muru obronnego stanowiącego ścianę budynku, gdyż od niego musieliśmy rozpocząć olbrzymi remont.
Wykopy o głębokości 4 m na długości planowanego przedszkola, wyciąganie ziemi na powierzchnię i podbicie muru bloczkami, to niezmiernie odpowiedzialna i niebezpieczna praca, którą wykonywano bez użycia jakiegokolwiek mechanicznego sprzętu, wyłącznie łopatą i ludzkimi rękami.

Koszt tych prac wynosi ok. 220 000 zł.

Dzięki Waszej modlitwie i pomocy finansowej, oraz minimalnemu w tym roku wsparciu Konserwatora Zabytków i Marszałka Województwa, idziemy do przodu małymi kroczkami.

Aby zabezpieczyć przed mrozami wykonane dotychczas prace przy fundamentach muru, musimy jeszcze przed zimą wykonać izolację pionową oraz wylać ławy, stopy fundamentowe, słupy żelbetowe przy murze obronnym od strony wewnętrznej.

Bez Ciebie
nam się nie uda
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.