Izolacja fundamentów muru obronnego od zewnątrz

Wyraźnie widać na załączonych zdjęciach co wykonali nasi pracownicy - to izolacja fundamentów muru obronnego od zewnątrz.

Izolacja fundamentów może być konieczna, gdy pojawiają się problemy z przenikaniem wilgoci do wnętrza budynku. Kłopoty to pojawiająca się w piwnicy woda lub wilgoć przenikająca ściany zewnętrzne. Na zewnętrznych i wewnętrznych ścianach mogą się wówczas pojawiać białe wykwity. Na stale wilgotnych ścianach może zacząć rozwijać się pleśń. Problemy takie pojawiają się m.in. w starych budynkach w których w ogóle nie wykonano izolacji przeciwwilgociowej.

Również w przypadku fundamentów muru obronnego taka izolacja musiała być wykonana. Jest to czynność bardzo pracochłonna, ale wiemy, że jeśli jest wykonana solidnie, budynek przedszkolny będzie służył wszystkim długie lata 🙂

Bez Ciebie
nam się nie uda
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.