Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.

Napisz nowa intencję

Pola oznaczone * są obowiązkowe.
757 wpisów.
RENATA napisał/a 18.03.2021:
Proszę o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie dla mnie i mojej najbliższej rodziny. Oddaję w opiekę MB Nieustającej Pomocy i Bożą nas wszystkich. Dziękuję za otrzymane łaski i błogosławieństwo. Bóg zapłać za modlitwę.
Maria napisał/a 18.03.2021:
Dziękuję za odebrane łaski i zdrowie prosząc o dalszą opiekę MB Nieustającej Pomocy oraz Boga Ojca o zdrowie dla mnie, moich dzieci, wnuków i prawnuków. Prosi i dziękuje Maria. Bóg zapłać za modlitwę.
Gosia napisał/a 17.03.2021:
Proszę w intencji zdrowia dla mojej mamy i dla mnie. O błogosławieństwo w pracach wszelkich. Dziękuję za wszelkie łaski i opiekę Maryi dla nas z okazji moich urodzin.
Magda napisał/a 8.03.2021:
Proszę o modlitwę w intencji naszego Synka Aleksandra. Niech Pan sprawi, że zacznie mówić i rozwijać się, tak jak jego rówieśnicy, a sugestie o autyzmie okażą się bezpodstawne. Błagam o zdrowie na ciele i umyśle. Proszę również, niech Nasza kochająca Matka otoczy Go Swoją opieką i nauczy panować nad emocjami. Bóg zapłać
Małgorzata napisał/a 7.03.2021:
W intencji Bogu wiadomej.
Beata napisał/a 4.03.2021:
Kochane Siostrzyczki, bardzo proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, która spędza mi sen z powiek. Bóg zapłać.
Ewa napisał/a 1.03.2021:
Proszę o modlitwę za świętej pamięci: - Alina Kordus - Franciszek Kordus - Stanisława Sachajdakiewicz - Mikołaj Sachajdakiewicz Bóg zapłać.
Marek napisał/a 23.02.2021:
Uprzejmie proszę o modlitwę za przechodzącego do Pana Jezusa w tych dniach mojego Tatę Bogusława oraz za moją rodzinę o potrzebne łaski. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a 22.02.2021:
Proszę o zdrowie i sprawność dla mojego synka
Magdalena napisał/a 15.02.2021:
Proszę o łaskę wiary, czystość serca, o życie sakramentami świętymi dla całej rodziny, o odnowienie łaski sakramentu małżeństwa.
Teresa napisał/a 12.02.2021:
Proszę o modlitwę za Sylwię, o Boże miłosierdzie, o łaskę zdrowia, o ulgę w tej chorobie.
Joanna napisał/a 7.02.2021:
Prośba o modlitwę o cud uzdrowienia Joanny z nowotworu oraz Ducha Pocieszyciela, aby zesłał siłę do dalszej walki z chorobą i opiekę Matki Najświętszej nad całą rodziną. Bóg zapłać
Urszula Gierszewka + Anita Fortuna + Irena Deyna napisał/a 31.01.2021:
Anita - O spokój duszy i łaskę nieba dla śp. Mario i Eugeniusza - prosi kuzynka Anita. Irena - O spokój duszy i łaskę nieba dla śp. Janusz COFAŁA, i Franciszek RISTAUŁ oraz o Boże błogosławieństwo i zgodę w rodzinie dla Agnieszki, Mariana i Kamila oraz o powrót do Boga dla Małgorzaty i Ewy. Prosi Mama
Urszula napisał/a 31.01.2021:
Proszę za pośrednictwem Maryi o Boże błogosławieństwo, zdrowie, szczęśliwą i bezpieczną pracę za kierownicą oraz o dobrą, mądrą i uczciwą żonę dla syna Kazimierza - prosi mama. Proszę za pośrednictwem Maryi o Boże błogosławieństwo, zdrowie, powrót do kościoła i uczestniczenie w niedzielę i święta we Mszy św. córki Ireny, zięcia Marka i wnuczki Oliwii -prosi mama Proszę Dobrego Boga przez pośrednictwo Maryi o Łaskę nieba dla męża Zygmunta, rodziców Brygidę i Stanisława oraz Helenę i Pawła, dzieciątko nienarodzone i dusze w czyśćcu cierpiące - prosi córka Urszula. Bóg zapłać
Beata napisał/a 29.01.2021:
Kochane Siostry, bardzo proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, która spędza mi sen z powiek. Bóg zapłać.
Magdalena napisał/a 28.01.2021:
O błogosławieństwo Boże dla Barbary i jej dziecka.
agnieszka napisał/a 20.01.2021:
Proszę o modlitwę w intencji ochrony dla mojej rodziny i pomocy Pana Boga w bardzo trudnej sprawie. Jeśli Pan Bóg zechce, żeby się udało wyjść bez konsekwencji z tych problemów.
Adrian napisał/a 18.01.2021:
Matko Boża Kalwaryjska proszę pomóż znaleźć dobrą pracę stałą w Londynie. Błogosławieństwo finansowe. O zdrowie, siły, mądrość Bożą, rozum Boży. O dobrą żonę. Cud spłacenia długów. Uzdrowienie Czesława z raka prostaty.
Kamila napisał/a 13.01.2021:
Proszę o modlitwę w intencji całkowitego uwolnienia mojego narzeczonego od nałogów szczególnie od nieczystości, która niszczy nasz związek; zaczynam wątpić znowu, że on może być wolny. Narzeczony ma na imię Aleksander.
Beata napisał/a 8.01.2021:
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.