Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
757 wpisów.
Adrian napisał/a 2.11.2020:
Proszę o modlitwę o wypełnienie woli Bożej w moim życiu. O otwarcie serca i umysłu dla P.Basi, żeby mnie pomogła finansowo zgodnie z wolą Bożą. O zdrowie, siły, mądrość Bożą, rozum Boży dla Czesława.
Marzena napisał/a 31.10.2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Stefanii.
Daniela napisał/a 26.10.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Daniela z nowotworu - chłoniaka. Wierzę, że Pan Jezus uzdrawia tak samo teraz jak i wtedy, gdy chodził po świecie.
BEATA napisał/a 23.10.2020:
Proszę o Modlitwę w intencji Łukasza, o ustanie silnego bólu głowy, Matko Miłosierdzia Módl się za nami,
Anna napisał/a 22.10.2020:
Proszę o zdrowie, zgodę, pracę i trzeźwość w rodzinie, o zwrot pieniędzy dla mnie i nawrócenie syna Tomasza. Dziękuję za wszelkie łaski. Bogu niech będą dzięki.
Beata napisał/a 16.10.2020:
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę wiary dla mojego syna.
Danuta napisał/a 13.10.2020:
Proszę o modlitwę w intencji Wojtka (lat 28, ojciec czwórki małych dzieci) o łaskę dobrej diagnozy i leczenia w uciążliwych zaburzeniach błędnika oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
Danuta napisał/a 13.10.2020:
Proszę o modlitwę w intencji moich przyjaciół, Bogusi i Mariana - ciężko chorych na Covid 19 - o łaskę powrotu do pełni sił i zdrowia.
Janina napisał/a 12.10.2020:
Błagam w Imię Jezusa Chrystusa o Miłosierdzia Boże, łaskę cudownego uzdrowienia Franciszka z ciężkiej nieuleczalnej choroby. Panie Jezu, Ty wszystko możesz. Ulituj się Panie Jezu.
Violetta napisał/a 12.10.2020:
Szczęść Boże! Panie Jezu dziękujemy Ci za wszystkie łaski, którymi nas obdarzasz. Przez modlitwę prosimy Cię, żebyś miał nas zawsze w opiece. Prosimy o zdrowie, dobrą pracę, abyśmy mogli wszystko czynić na chwałę Pana. Maryjo Przenajświętsza prosimy Cię, dopomóż naszemu synowi stworzyć szczęśliwą rodzinę. Praca, żeby dawała mu satysfakcję i bezpieczeństwo materialne. Obdarzaj łaskami naszą córkę. Miej nas w swojej opiece.
Małgorzata napisał/a 11.10.2020:
Proszę o modlitwę w intencji syna Michała o dobrą żonę dla niego.
Adrian napisał/a 11.10.2020:
Matko Boża Częstochowska Proszę Pomóż rozwiązać trudny problem finansowy. O łaski. O dobrą żonę. O zdrowie, siły, mądrość Bożą, bojaźń Bożą.
Stanisław napisał/a 10.10.2020:
O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla księdza Michała.
Maciej napisał/a 6.10.2020:
Proszę o modlitwę w sprawie zahamowania utraty wzroku i przywrócenia możliwości czytania.
Ala napisał/a 4.10.2020:
O uzdrowienie na duszy i ciele, o ochronę przed koronawirusem, o ustanie pandemii i pokój na świecie, o dobrą pracę, o pomoc w rozwiązywaniu problemów finansowych, o łaskę przyjaźni i miłości, o zrozumienie wśród ludzi, o Dary Ducha Świętego, o nawrócenie ojca, o życie wieczne dla zmarłych z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące, intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.
Zuzanna napisał/a 2.10.2020:
Panie Boże dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę w intencji uwolnienia, uzdrowienia i nawrócenia Grzegorza. Jezu Ufam Tobie.
andrzej napisał/a 1.10.2020:
Panie Boże, Jezu, Duchu Święty i Maryjo Boża Ukochana, Na początku bardzo chciałabym z głębi serca przeprosić za moje grzeszne życie. Kochany Boże chcę z głębi serca podziękować za łaskę nawrócenia Andrzeja Mielnik. Teraz jesteśmy na drodze pracy duchowej, ale potrzebuję pomocy Panie, proszę o pomoc w intencji rozwoju duchowego, osobowości i miłości dla mnie i mojej rodziny. Proszę o uzdrowienie psychiczne, emocjonalne, jasności umysłu, o uwolnienie z głębokich zranień serca, duszy, dysfunkcji społecznej, izolacji relacji, o prowadzenie przez Ducha Świętego Bożą droga. Panie proszę o łaskę i pomoc, abym wypełniał w całości zamysł Boży, i jeśli zgodne z wolą Bożą -radości z posiadania dzieci. Panie proszę prowadź nas bezpiecznie każdego dnia, abyśmy zaczęli żyć według Słowa Bożego i prowadzenia Ducha Świętego w relacji z Bogiem i Bożą rodziną oraz z dziećmi, z ludźmi, abym wnosił Boże błogosławienie w ich życie na chwałę Bożą w imię Jezusa Chrystusa prowadzące nasze dusze do zbawienia i wiecznego życia z Panem Bogiem i Bożą rodziną. Dziękując z głębi serca za otrzymywane łaski otrzymywane dla całej rodziny, Amen.
Adrian napisał/a 29.09.2020:
Proszę o modlitwę, bo mam beznadziejną sytuację trudną z pracą mieszkaniem i pomoc materialną. Zdrowie, Błogosławieństwo materialne Błogosławieństwo Boże. O dar wiary mocnej stałej. O dobrą żonę. O Uzdrowienie duszy i ciała. O pracę dla Mariana dobrze płatną stałą.
BEATA napisał/a 29.09.2020:
Matko Miłosierdzia proszę w intencji mojej mamy Łucji o zdrowie i potrzebne łaski do wytrwania w cierpieniu jakie przechodzi, Maryjo utul moją mamę, żeby zaznała szczęścia i radości na swoje stare lata, za trud jaki włożyła w wychowanie dzieci, daj Jej radość serca i szczęście. Maryjo módl się za nami.
Ewa napisał/a 27.09.2020:
Proszę o modlitwę w intencji Marty o pomyślne zdanie egzaminów, uwolnienie z nałogu Marka i łaskę wiary dla Marty i Tymona, o dobrego męża i dary Ducha Św. dla Kasi.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.