Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.

Napisz nowa intencję

Pola oznaczone * są obowiązkowe.
757 wpisów.
Krystyna napisał/a 6.01.2021:
Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe, szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski, byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By Kasia mieszająca mu w głowie znalazła inną drogą życia. By obdarzał mnie czystą miłością. By Pan Bóg złączył nas na nowo.
Piotr napisał/a 4.01.2021:
Proszę o modlitwę w intencji kochanego syna, aby mniej czasu spędzał w świecie wirtualnym, a więcej w duchowym.
Sławomira napisał/a 29.12.2020:
Proszę bardzo o modlitwę w intencji chorego Leszka, który leży pod respiratorem, o powrót do zdrowia i rodziny.
Zbyszek napisał/a 20.12.2020:
Proszę o modlitwę za moją córką, która pracuje w służbie zdrowia oraz o Bożą opiekę, zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny.
Beata napisał/a 18.12.2020:
Dobry Boże, miej w opiece moją rodzinę i pomóż podejmować właściwe decyzje, Tobie miłe, każdemu jej członkowi.
Szymon i Dorota napisał/a 18.12.2020:
Prosimy o uleczenie i opamiętanie dla Pawła. O dobre decyzje, wiarę i pokój dla Katarzyny. Bóg zapłać.
RENATA napisał/a 18.12.2020:
Dziękując Bogu i Matce Bożej za błogosławieństwo proszę o dalszą opiekę dla mojej rodziny.
Maria napisał/a 18.12.2020:
Proszę o modlitwę w mojej intencji i rodziny dziękując Bogu i Matce Bożej za otrzymane łaski prosząc o dalszą opiekę i zdrowie. Bóg zapłać.
Wojciech napisał/a 16.12.2020:
Proszę o powrót do zdrowia dla Pani Aliny Bzówki.
Elżbieta napisał/a 15.12.2020:
Błagam o modlitwę za mojego syna Rafała o łaskę nawrócenia i uwolnienia z nałogów.
Norbert napisał/a 14.12.2020:
Proszę o modlitwę w sprawach Bogu wiadomych 🙂 Bóg zapłać!
Wojciech napisał/a 9.12.2020:
Prośba o zbawienie wieczne dla Joanny Wolskiej.
Beata napisał/a 8.12.2020:
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę wiary dla mojego syna.
Leszek napisał/a 30.11.2020:
Proszę o modlitwy za naszego Syna Jakuba o dary Ducha Świętego, o pomoc w nauce oraz cierpliwość w wychowywaniu dnia codziennego. Dziękuję.
Agnieszka i Marcin napisał/a 28.11.2020:
Prosimy o modlitwę wynagradzającą za grzechy popełnione w naszych rodzinach.
Andrzej napisał/a 27.11.2020:
Proszę o łaskę wybrania dobrej drogi życiowej dla moich studiujących dzieci: Joanny, Maksymiliana i Karola. Bóg zapłać za opiekę i zdrowie!
Adrian napisał/a 25.11.2020:
Matko Boża Kalwaryjska proszę pomóż znaleźć dobrą pracę stałą. O dobrych ludzi, którzy mogą mnie pomóc materialnie. Zdrowie, siły, mądrość Bożą, cierpliwość, jasność umysłu, bystrość umysłu. O dar wiary mocnej stałej. Nawrócenie, spowiedź św. Otwarcie serca P. Basi, żeby mnie pomogła finansowo.
Andrzej napisał/a 19.11.2020:
Panie dziękuję z głębi serca i ducha za Twój dar wiary, nadziei, miłości. Panie Boże, Jezu, Duchu Święty z głębi serca i ducha Andrzej Mielnik, pragnie prosić o przebaczenie za wszystkie swoje grzechy w szczególności za wszystkie grzechy bałwochwalstwa, wróżby, szukanie uzdrowienia u fałszywych uzdrowicieli i pozostałe grzechy w tej dziedzinie i życie według swojej woli, z głębi serca i ducha bardzo żałuję i wyrzekam się wszystkich grzechów w imię Jezusa Chrystusa. Panie pokornie proszę o Twoje miłosierdzie wyprowadź mnie grzesznika z krainy umarłych i uwolnij mnie od głębokiego zranienia, serca, ducha, psychiki, mózgu, emocjonalnego, od złego ducha, lęku, izolacji. Panie pokornie proszę ześlij mi Twojego Ducha, aby uleczył moje głęboko zranione serce, ducha, duszę, psychikę, mózg, emocjonalną blokadę i dysfunkcję umysłu, pamięci. Panie, proszę napełnij moje serce i umysł zdrowym myśleniem, akceptacją siebie, dobrej komunikacji, wzajemnej miłości i relacji z Panem, z ludźmi, dzięki Najświętszej Krwi Jezusa Chrystusa na chwałę Bożą i ku zbawieniu, dzieląc się miłością i służąc Panu. Dzięki Ci Panie za Twoje miłosierdzie okazane mi w imię Jezusa Chrystusa. Duchu Święty, Ty przenikasz wszystko, dlatego prosimy Cię weź w swoje ręce wszelkie trudności i przeprowadź do zwycięstwa. Bóg zapłać!
Violetta napisał/a 12.11.2020:
Dobry Boże, miej w opiece moją rodzinę. Pomóż rozwiązać trudną sytuację w pracy mojego męża. Maryjo Przenajświętsza opiekuj się naszymi dziećmi i chroń je, jak dotąd czynisz, od złego. Duchu Święty, Ty przenikasz wszystko, dlatego prosimy Cię weź w swoje ręce wszelkie trudności i przeprowadź nas przez nie. Bóg zapłać!
Małgorzata napisał/a 2.11.2020:
Proszę o modlitwę w intencji moich drogich Rodziców: Wandy i Ireneusza. Dziękuję!
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.