Etap IX – biegniemy do finału

Etap IX – biegniemy do finału

30 czerwca br. wystartowałyśmy z IX etapem akcji, a w nim jeszcze kilka kroków w biegu do finału. Długość pierwszego kroku wynosi 418 000 zł. Czasu zostało naprawdę mało. Do ukończenia przedsięwzięcia brakuje tak niewiele, w porównaniu z tym co już zostało zrobione, a tak dużo jak na nasze możliwości.

Prace idą pełną parą!!! Obecnie jesteśmy na kosztochłonnym etapie wykończeniowym i wyposażeniowym. Wiele prac staje się możliwa dzięki przychylności wykonawców u których zaciągamy zobowiązania finansowe i które potem trzeba będzie spłacać. Wobec tej sytuacji nie jest nam obce uczucie lęku czy podołamy finansowo.

Każdego dnia rodzą się pytania: Czy pomimo panującej pandemii się uda? Czy zdążymy na czas z terminami? Odbiorami? Przygotowaniami przedszkola do otwarcia we wrześniu?

Pomimo zmęczenia, które spędza sen z powiek i przeszkód jakie nie oszczędzają nas każdego dnia, nie ustajemy. Wiara i determinacja dodaje nam siły, że Pan Bóg to dzieło szczęśliwie doprowadzi do końca.

Każdy kto prosi otrzymuje!

Dlatego kolejny raz ośmielamy się prosić o wsparcie. Będziemy wdzięczne za każdy DAR SERCA. Jakiekolwiek, nawet najmniejsze wsparcie da wspólny wielki rezultat i przyczyni się do ukończenia biegu, który zbliża się wielkimi krokami. Przekonałyśmy się o tym wielokrotnie.

Wierzymy, że i tym razem się uda - z pomocą Bożą i naszych wspaniałych Darczyńców, na których zawsze mogłyśmy i mamy nadzieję, że nadal możemy liczyć.

Prosimy pozostańcie z nami!!!

Pomóżcie ukończyć nam to wspólne, piękne dzieło:

Pomagam