Okna i drzwi wstawione

Okna i drzwi wstawione

W pierwszych dniach grudnia dobiegły końca prace przy wstawieniu zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej - (zdjęcia TUTAJ i TUTAJ).

To dzięki WAM KOCHANI DARCZYŃCY te rzeczy stają się możliwe. Z całego serca dziękujemy Wam za zaangażowanie, wsparcie duchowe i finansowe oraz Firmie REM II z Przemyśla na czele z Panem Prezesem, za  pomoc i profesjonalne wykonanie.

Tym samym budynek został zabezpieczony przed zimą i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Natomiast druga część okien, które będą usytuowane w zabytkowym murze muszą poczekać aż do wiosny. Na dzień dzisiejszy otwory okienne  zostały zabezpieczone, aby nasi pracownicy mogli w okresie zimowym nieprzerwanie kontynuować prace wewnątrz budynku. Właśnie na ten etap prac prowadzona jest obecna zbiórka... (TUTAJ szczegóły).

PROSIMY! BĄDŹCIE Z NAMI!!!