Kilometry Dobra

Kilometry Dobra

31 maja 2015 r. zakończyliśmy II edycję ogólnopolskiej kampanii „Kilometry Dobra”, pod hasłem: Dobro można zmierzyć. Ułóż z nami „Kilometry dobra”. Cała Polska układała złotówki tworząc metry i kilometry wspólnego dobra.

PODSUMOWANIE DOBRA 🙂

Nadszedł czas, aby podsumować DOBRO, które stało się również i naszym udziałem.
W II edycji kampanii wzięło udział 30 organizacji, które wspólnymi siłami chciały pobić Rekord Guinnessa. Łącznie zebrano ponad 26 km DOBRA. Jarosław reprezentowany przez Klasztor Sióstr Benedyktynek zajął I miejsce i pobił rekord Polski układając 5 km złotówek (217 634 zł) dla dzieci.

FINAŁ NA JAROSŁAWSKIM RYNKU – 31 maja 2015 r.

Dziękujemy wszystkim wspaniałym Darczyńcom: Władzom miasta, Mieszkańcom miasta i okolic oraz tym, którzy pomagali na odległość za wielkie serce i pomoc w akcji. Podziękowanie należy się również wytrwałym Wolontariuszom, Harcerzom i młodzieży szkolnej, których aktywność była odczuwana na każdym etapie trwania akcji.
Ułożone 217 634 złotówki, są dowodem na to, że DOBRO można zmierzyć.