Praca w trudnym czasie…

Praca w trudnym czasie…

Kochani!
Sytuacja wywołana koronawirusem, która obecnie panuje na świecie i w Polsce, jest dla nas wszystkich trudnym czasem.

W ostatnim czasie w budynku przedszkolnym zostały wykonane m.in. niezbędne przyłącza, ogrzewanie posadzkowe, wylewki, wykonano ścianki działowe, w pomieszczeniach gospodarczych w piwnicy położone zostały płytki itd... Zainteresowanych zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć postępy prac budowlanych.

Nasza determinacja w dążeniu do ukończenia budowy przedszkola spowodowana jest faktem, iż pomimo panującej, trudnej i bolesnej sytuacji, chcemy zdążyć z ukończeniem prac przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego czyli do września br.

Czy uda się??? Tego jeszcze nie wiemy...
...ale wierzymy, że dzięki Bogu i naszym Wspaniałym Darczyńcom skończymy na czas!!!

Wiemy też, że czasu pozostało niewiele i potrzebujemy wsparcia osób o dobrych i otwartych sercach, które zechcą wesprzeć nasze wspaniałe, wspólne dzieło i w ten sposób dzieci będą mogły rozpocząć naukę w mikołajkowym przedszkolu już niebawem 🙂

Informacje na temat form pomocy znajdują się TUTAJ.

Każda nawet najmniejsza wpłata jest dla nas nieocenionym wsparciem.
BÓG ZAPŁAĆ!!!