SOS PRZEKAŻ 1% NA PRZEDSZKOLE

SOS PRZEKAŻ 1% NA PRZEDSZKOLE

W 2017 r. zamierzamy przystąpić do realizacji projektu unijnego z "lokalnego programu rewitalizacji" i skorzystać z oferowanej pomocy finansowej, dzięki której znacznie szybciej ukończymy budowę przedszkola.
Dlatego już dziś planujemy jak pozyskać środki finansowe na wkład własny.
Na ten cel potrzebujemy zebrać ok. 500 tyś. PLN .

Z pomocą i dzięki życzliwości Regionalnej Fundacji Serce z Kolbuszowej TYLKO W TYM ROKU będziemy zbierać 1% podatku za 2016 rok, na rzecz budowy Mikołajowego Przedszkola św. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób, które przekażą 1% podatku, lub wesprą nas jakąkolwiek ofiarą i tym samym przyczynią się do utworzenia bezpiecznego miejsca dla dzieci.
Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu potrzebnych funduszy, także poprzez rekomendację i udostępnienie na Facebooku, Twitterze, Google+, GoldenLine itp. tej informacji, aby nasz apel dotarł do jak największej liczby osób.

1 % - TO JEDEN KROK DLA DZIECI
WESPRZYJ
Wypełnij PIT
KRS 0000 214559
z dopiskiem
BENEDYKTYNKI- JAROSŁAW
BUDOWA PRZEDSZKOLA

Wszystkim Darczyńcom serdecznie DZIĘKUJEMY:
- za świadectwo ewangelicznej miłości
– za wszystkie wpłaty 1% i darowizny
– za wspieranie budowy przedszkola

Ogarniamy Was modlitwą i wdzięcznością!

budowa-przedszkola-1-tyl