V etap zbiórki zakończony

V etap zbiórki zakończony

KOCHANI DARCZYŃCY!

Pragniemy podzielić się wielką radością, iż z dniem 18.02.2019 r. nasz licznik przekroczył zaplanowaną do uzbierania kwotę. Tak więc w V etapie dokonaliście 2280 wpłat co dało sumę 576 993,48 zł. Do osiągnięcia celu przyczynił się również Zarząd Powiatu Jarosławskiemu, który udzielił dotacji celowej na prace termoizolacyjne.

Dziękujemy każdemu z Was za hojność serca i gratulujemy sobie nawzajem kolejnego sukcesu. BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI!!!

Prace jakimi możemy się cieszyć w zakończonym V etapie to wykonanie i zamontowanie i części zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej (zdjęcia TUTAJ i TUTAJ). Dzięki temu budynek został zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a nasi pracownicy w okresie zimowym mogli nieprzerwanie pracować wewnątrz budynku. Obecnie kontynuują oni docieplanie ścian i poddasza (TUTAJ zdjęcia z prac).

Następnym krokiem będzie wykonanie ścianek działowych i izolacja termiczna ścian szkieletowych, zaś II część zabytkowej stolarki okiennej zostanie wykonana w niedługim czasie.