Wyjątkowy pomnik Św. Jana Pawła II

Wyjątkowy pomnik Św. Jana Pawła II

Z okazji obchodzonego 11 października br. Dnia Papieskiego pojawiła się u nas telewizja🎥📷 Dziennikarze ze stacji TVP 3 Rzeszów, którzy od początku trwania budowy przedszkola towarzyszą nam w tej drodze, nagrali reportaż 🎥 pokazując wnętrze oraz teren znajdujący się wokół przedszkola. Chcieli w ten sposób uwiecznić dzieło, które powstało dzięki potężnemu wsparciu Darczyńców 🙌💪❤️🔥

Zachęcam Cię Drogi Przyjacielu do obejrzenia 👀 i wysłuchania 👂 tej krótkiej relacji. Dzięki temu będziesz mógł przenieść się wirtualnie w progi Mikołajkowego Przedszkola:

Mimo wielu trudów i przeciwności brniemy do przodu, aby dobiec 🏃‍♀️🏃 do mety i spłacić wszystkie pozostałe zadłużenia.

Wszystkich chętnych do niesienia pomocy 🆘 zapraszamy 👉 TUTAJ  👈